Žiaci vyhrali v Maduniciach 1:0

Madunice - Moravanci v nedeľnajšom zápase vyhrali v Maduniciach tesne 1:0. V prvom polčase sa hralo prevažne na polovici Maduníc, no hostia sa nedokázali gólovo presadiť. Strely zdiaľky končili buď  vedľa domácej brány, alebo v náruči brankára Lachetu. Dobrú šancu na skórovanie mal síce Blahuta, ale ten po samostatnej akcii z vlastnej polovici trafil v závere len do nôh brankára Maduníc. V druhom polčase mali aj naďalej hostia územnú prevahu, no domáci hrozili nebezpečnými brejkami, ale Pikna M. ani jeden nedotiahol do úspešného konca. Naopak boli to hostia, ktorý sa po peknej akcii z pravej strany ujali vedenia, keď úspešne zakončoval Blahuta. Keďže skóre sa už do konca zápasu nezmenilo, Moravanci si odviezli z Maduníc vydreté tri body.

TJ Madunice: Lacheta - Hrubon, Slovák, Plecho, Tomša, Mráz, Michal, Rak, Pikna M., Dzuro, Pikna A. (Hesková, Vančo, Barkoci M., Poláčik, Barkoci I.)

OTJ Moravany n/V: Burzala D. - Kowanz, Ferech, Čapák, Zenko - Vavro, Jakubek, Janotík, Šišková - Frankovič, Blahuta (Bartovic, Burzala Š., Chmelina, Hudcovič, Minárik)

Gól: Blahuta