Žiaci porazili Chtelnicu 4:1

Moravany n/V: Do zápasu vstúpili lepšie hostia. Už v 3.min bol v pokutovom území domácich faulovaný Ištvanovič, penaltu bezpečne premenil Kurucz. Moravancov tento moment zaskočil, aj keď mali viac z hry, do prestávky sa im vyrovnať nepodarilo. V druhom polčase sa domáci zlepšili. V 40.min vysunul Průša Janotíka, ktorý strelou povedľa Čeligu vyrovnal na 1:1. V 43.min sa oprel do lopty Jančovič a peknou strelou spoza šestnástky poslal Moravany do vedenia. V 45.min potiahol loptu po pravej strane Blahuta, jeho prízemný center do ohňa zúžitkoval Průša, 3:1. Domáci boli na koni, ich útočné akcie sa museli páčiť. V 67.min Š. Burzalovu strelu brankár hostí Čeliga neudržal, na čo pohotovo zareagoval Minárik a štvrtým gólom do chtelnickej siete uzavrel skóre zápasu.

OTJ Moravany n/V: Burzala D. - Kowanz (Hudcovič), Jančovič, Ferech, Babulík - Janotík (Hrnčiar D.), Valach, Průša (Burzala Š.), Zenko (Vavro) - Blahuta (Minárik), Chmelina (Šišková)

TJ Chtelnica: Čeliga - Kyselica, Kurucz, Lukáčik, Fekete, Gula, Ištvanovič, Brisuda, Brichta, Sucháň, Drinko

Góly:  40. Janotík, 43. Jančovič, 45. Průša, 67. Minárik - 3. Kurucz (11m), ŽK: Jančovič, Blahuta - Čeliga, Lukáčik, rozhodoval: Košinár