TJ Madunice - OTJ MORAVANY 0:6 (0:0)

15. 5. 2011
Žiaci vyhrali v Maduniciach 6:0

Madunice - V deň zápasu od rána pršalo, no terénu to vôbec neuškodilo. Od začiatku zápasu mali hostia územnú prevahu. V 2.min strieľal tesne nad Žák. V ďalšom priebehu strieľal z diaľky Valach aj Krieger, ale do prestávky stála obrana domácich na pevných nohách a stav 0:0 sa nemenil. V druhom dejstve zobral zodpovednosť na svoje kopačky Žák a v rozpätí piatich minút strelil tri góly a rozhodol tak o víťazovi dnešného zápasu. Do streleckej listiny sa ešte zapísali Šároši, Práznovský a strelou pod brvno z priameho kopu zo 40m uzavrel skóre zápasu s prehľadom hrajúci Pekarovič.

OTJ Moravany n/V: Burzala - Ferech, Pekarovič, Práznovský, Babulík - Šároši, Valach, Krieger, Kowanz (Chmelina) - Blahuta (Šišková), Žák

Góly: Žák 3, Šároši, Práznovský, Pekarovič