OTJ MORAVANY - ŠK Trakovice 3:1 (3:1)

7. 5. 2011
Žiaci zdolali Trakovice 3:1

Moravany n/V - V peknom slnečnom počasí videli diváci dobrý futbal. Lepší vstup do zápasu mali hostia, ktorí sa ujali vedenia už v 2.minúte gólom Škvarku. Domáci odpovedali v 7.minúte, keď presne namieril Chmelina a jeho strela k ľavej žrdi skončila za chrbtom brankára Rihu. Moravancov vyrovnávajúci gól povzbudil, zlepšili pohyb, vďaka čomu mali loptu častejšie na svojich kopačkách. Hostia hrozili rýchlymi protiútokmi, pri ktorých si musela obrana domácich dávať pozor najmä na Ščasnoviča a Škvarku. Do vedenia sa dostali futbalisti Moravian v 16.minúte. Krieger lišiacky priamo z rohového kopu zatočil loptu pod brvno, 2:1. V 20.minúte domáci kapitán Valach strelou z diaľky nastrelil brvno. V 25.min zúžitkoval Valachovu prihrávku Blahuta a nekompromisnou strelou pod brvno zvýšili vedenie Moravian na 3:1. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, no gólov sa už diváci nedočkali. Príležitosti na zníženie mal niekoľkokrát Ščasnovič, ale jeho strely minuli Samkovu bránu. Na opačnej strane chýbala domácim hráčom razancia v zakončení. V 55.min slabo vystrelil v dobrej pozícii Blahuta. V 60. min. vyzvŕtala obranu hostí Šišková. Dobrý výkon podal rozhodca Adamovič. Po zápase mohol byť tréner domácich Adamčík s výkonom svojich zverencov spokojný.

OTJ Moravany n/V: Samko - Ferech (Bírešík), Pekarovič, Kusý, Babulík - Šároši, Valach, Krieger (Pavlovič), Zenko (Kowanz) - Chmelina (Šišková), Blahuta

ŠK Trakovice: Riha - Belák, Hlatký, Lackovič, Janovič, Drgoň, Danišovič, Korim, Koroš, Ščasnovič, Škvarka

Góly: 3. Škvarka - 7. Chmelina, 16. Krieger, 25. Blahuta

Hlasy po zápase:

Adamčík Andrej (tréner OTJ Moravany): "Dnes podali chalani kvalitný výkon. Hlavne sa dobre pohybovali a hrali to dobre po krajoch. V závere zápasu im už trošku dochádzali sily, predsa len to ihrisko je ešte pre nich veľké. Takto sme hrali aj v Dvorníkoch, ale tam sme nešťastne prehrali."