OŠK Dubovany - OTJ MORAVANY 2:0 (1:0)

18. 6. 2011
Žiaci prehrali v Dubovanoch 2:0

Dubovany: Sobotnajší podvečerný zápas sa hral v zamračenom počasí s občasným dažďom. Do zápasu vstúpili lepšie domáci, ktorí napádali hostí už v rozohrávke, mali rýchlejší štart na loptu, vďaka čomu sa prvý polčas odohral väčšinou na polovici Moravian. Hostia sa dostávali pred domácu bránu len ojedinele. V 22.min sa po riskantnej rozohrávke hostí dostal k lopte Janega, ktorý si loptu dobre pripravil a nekompromisnou strelou otvoril skóre zápasu. Dubovany kopali zakrátko pokutový kop, no domáci brankára Burzalu neprekonali. Burzala čaroval aj v nebezpečnej situácie po rohovom kope a aj jeho zásluhou sa skončil 1. polčas výsledkom 1:0. V druhom polčase sa hostia osmelili a vďaka svojej kombinačnej hre dokázali hru vyrovnať. Dostávali sa častejšie pred bránu Dubovian, no gólu sa dnes nedočkali. Naopak v záverečných minútach, keď už hrali vabank, sa dostal k lopte Janega a strelou k pravej žrdi upravil skóre na konečných 2:0.

OTJ Moravany n/V:  Burzala - Bírešík, Pavlovič, Žák, Babulík - Ferech, Valach, Zenko, Vavro (Kowanz) - Blahuta, Chmelina (Šišková)