TJ Madunice - OTJ MORAVANY 0:2 (0:1)

28. 3. 2010
Žiaci vyhrali v Maduniciach 2:0

>fotogaléria<

Zápas v Maduniciach začali obe mužstvá opatrne, hralo sa väčšinou medzi šestnástkami. Domáci mali v poli miernu prevahu. Potom však začali hostia lepšie kombinovať, mali loptu častejšie na svojich kopačkách. Prvú gólovú šancu však mali Maduničania v 22.min, keď sa zrazil Maco s vlastným brankárom Košinárom, ale ich hráč prestrelil odkrytú bránu. Maco bol ošetrovaný. V 27.min prešla lopta celou dlžkou prázdnej brány, ale ani túto šancu nedokázali domáci premeniť. Na opačnej strane po krátkom rohu z pravej strany Hrnčiar preloboval brankára, hostia viedli v 30. min 1:0. V druhom polčase hostia pokračovali v kombinačnej hre, boli lepším mužstvom. V 39. min sa ocitol sám pred brankárom hosťujúci Moravčík, ale loptu nedokázal poslať za jeho chrbát. Vzápätí centroval z pravej strany Valach, pred Nitkom však loptu zachytil domáci brankár. V 48.min po rohu nepresne zakončil kapitán hostí Bíro. V 50. min nebezpečne strielal Maco, o minútu to boli opäť hostia, keď do 16-ky prenikol Pekarovič, ale brankár jeho strelu zneškodnil. V 56. min sa po dlhej dobe dostali do šance Maduničania, ale bez gólového efektu. V 63. min sa zapísal do listiny strelcov Nitka po strele z priameho kopu, hostia viedli 2:0. Domáci sa v závere zápasu ešte pokúsili o zvrat, ale Moravanci si už víťazstvo nenechali ujsť a úplne zaslúžene vyhrali v Maduniciach 2:0. Všetci hráči OTJ podali kvalitný kolektívny výkon, výborne dnes zahral Patrik Práznovský.

Zostava OTJ: Košinár - Babulík (50. Polonský), Bíro, Maco, Kubrický - Valach (61. Blahuta), Hrnčiar, Moravčík, Pekarovič - Práznovský (50. Zenko), Nitka

Góly: 30. Hrnčiar, 63. Nitka