OTJ MORAVANY - OFK Kľačany 3:0 (2:0)

3. 4. 2010
Žiaci porazili Kľačany 3:0

Moravany n/V - V dnešnom zápase OTJ Moravany hostili podľa tabuľkového postavenia silné mužstvo OFK Kľačany. Domáci sa na zápas ale dobre pripravili a nechceli nechať nič na náhodu. Od úvodného hvizdu predvádzali kombinačný futbal a hlavne v prvom polčase súpera výrazne prevýšili. Vypracovali si niekoľko dobrých gólových príležitostí, z ktorých sa strelecky presadil Hrnčiar Peter. Najprv v 21.min skóroval po odrazenej lopte od brvna a v 26. sa po efektnom zaseknutí lopty presadil opäť, domáci viedli 2:0. Aj v druhom polčase boli Moravanci lepším mužstvom. V posledných minútach hry zvýšil po Moravčíkovej prihrávke na 3:0 Blahuta. Bol to jeho prvý gól v kariére.

Zostava OTJ Moravany: Košinár - Babulík (Polonský), Bíro, Maco, Kubrický - Pekarovič, Moravčík, Hrnčiar, Valach - Práznovský (Zenko), Nitka (Blahuta)

Zostava OFK Kľačany: Kortiš - Kopecký, Ondrejka E., Oravec, Grznár, Matušňák, Ryšavý, Koutný, Ondrejka T., Blaško, Bureš

Góly: 21., 26. Hrnčiar, 70. Blahuta