OTJ MORAVANY - MŠK Vrbové 4:1 (2:1)

31. 10. 2009

12.kolo  31.10.09  "žiaci"

MFK Vrbové

MORAVANY N/V - Za chladného, ale slnečného počasia sa na ťažkom teréne ujali vedenia domáci, ktorí po ruke v pokutovom území hostí strelili úvodný gól zápasu. Autorom premeneného pokutového kopu bol v 5.min Martin Nitka. Domáci sa však z vedenia dlho netešili, lebo záložník hostí po vydarenom prieniku cez stred obrany v 12.min vyrovnal na 1:1. Zápas však pokračoval vo vysokom tempe a o pekné akcie domácich nebola núdza, na čo reagovali aj diváci: "...dobre to hrajú, to je suverénna hra...". V 19.min rozbehol akciu v strede poľa Bíro, následkom čoho sa z trmy-vrmy v 16-ke hostí presadil Martin Nitka. Na sveteľnej tabuli sa sa vzápätí zmenil údaj skóre na 2:1 pre domácich a s takým výsledkom sa išlo aj do kabín na prestávku. Druhý polčas ničím nezaostal za prvým a chlapci oboch mužstiev pokračovali v hre, ktorá sa musela divákom páčiť. V 61.min prenikal do 16-ky súpera Bíro, ktorý bol tesne pred pokutovým územím faulovaný. Z priameho kopu potom zvyšoval na 3:1 Denis Pekarovič, ktorý ešte ukázal svoje futbalové umenie v 64.min, keď krásnou strelou zvýšil náskok domácich na 4:1, čo bol aj konečný výsledok.

Zostava OTJ: Košinár - Blahuta (Babulík), Kubrický, Maco, Jančovič - Valach (Zemko), Bíro, Hrnčiar, Moravčík, Pekarovič, Nitka (Práznovský).