Domáca prehra 3:4 s Chtelnicou

Moravany n/V - V 2.kole sa predstavili Moravanci ako nováčik VII.ligy pred domácim publikom v zápase s Chtelnicou. Hralo sa v slnečnom počasí na kvalitnom trávniku. Domácim vyšiel úvod zápasu, keď sa v 13.min. presadil Miklovič. Na 2:0 v prospech domácich futbalistov zvyšoval Abrahám. Záver prvého dejstva ale patril hosťom, ktorí po góloch Bogoru a Brisudu vyrovnali stav stretnutia na 2:2. V druhom polčase sa snažili obe mužstvá strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Po pokutovom kope, ktorý premenil v 53.min. Jánošík, mali k tomu bližšie domáci. Hostia však nepovedali posledné slovo. V 67.min. vyrovnal Piešťanský. Moravanci mali potom niekoľko dobrých šancí na to, aby strhli víťazstvo na svoju stranu, ale v koncovke mali vychýlenú mušku. Naopak v poslednej minúte sa presadil na opačnej strane Tomáška a zabezpečil tak pre Chtelnicu všetky tri body.

OŠK Moravany n/V: Lamini - Miškerník, Hrebík, Števík, Jánošík - Dávidek, Polák, Dechet, Hečko - Abrahám (Bača), Miklovič L.

TJ Družstevník Chtelnica: Piačka - Zemko D., Rechtorík, Bílik., Melicher, Brisuda, Tomáška, Piešťanský, Tomašovič, Zemko O., Bogora

Góly: 13. Miklovič, 27. Abrahám, 53. Jánošík - 37. Bogora, 43. Brisuda, 67. Piešťanský, 90. Tomáška, rozhodoval: František Gabriel, 50 divákov