Moravany remizovali v Novom Meste nad Váhom 2:2

V priemernom zápase sa ujali vedenia hostia v 10.min Glosovým gólom. Novomešťania vyrovnali o sedem minút neskôr gólom Končitíka. Keď sa už zdalo, že po Miklovičovom góle zo 72.min si odvezú hostia všetky tri body, na 2:2 vyrovnal päť minút pred koncom zápasu domáci Kozic.

AFC N.Mesto n/V: Korček - Gajdošík, Miklovič, Šupa, Lopušan (39.Drahno), Tuschel, Žák, Mišák, Horčičák (75. Balcír), Končitík, Kozic

OTJ Moravany n/V: Planický - Vajda, Onder, Kirka J., Rusnák, Dirnbach (70.Miklovič), Glos (52.Dzurilla), Ďuriš, Boháček, Klačman (72.Verchola), Pekár

Góly: 17. Končitík, 86. Kozic - 10. Glos, 72. Miklovič, rozhodoval: Krivošík, 200 divákov

Výsledky 11.kola:

FK Slovan Levice - FKM Nové Zámky 1:0 (0:0)
Góly: 77. P. Molnár, rozhodoval: Trenčanský, 672 divákov

FK Spartak Vráble - FC Nitra juniori 1:1 (0:0)
Góly: 75. Garaj - 67. Paukner, rozhodoval: Cifrík, 500 divákov

LP Domino Bratislava - ŠKF Sereď 2:3 (2:0)
Góly: 12. Peter Mráz, 22. Vajdík - 55. a 74. M. Hudec, 85. Pecho, rozhodoval: Očenáš, 200 divákov

ŠK Slovan Bratislava juniori - MFK Vrbové 5:0 (0:0)
Góly: 51. Ledesma (z 11 m), 70. Szarka, 77. a 84. Kuráň (prvý z 11 m), 87. Fratrič, rozhodoval: Ihring, 100 divákov

FC Spartak Trnava - FC Petržalka 4:1 (0:1)
Góly: 47. Pavelka, 65. B. Bališ, 87. Tomovič, 90. Schranz - 40. I. Horváth, rozhodoval: Perašín, 200 divákov

AFC Nové Mesto nad Váhom - OTJ Moravany n/Váhom 2:2 (1:1)

PFK Piešťany - FK Slovan Nemšová 1:0 (0:0)
Gól: 86. Galba , rozhodoval: Čmiko, 200 divákov

MFK Topvar Topoľčany - OFK Dunajská Lužná 1:2 (0:1)
Góly: 57. Šnirc - 12. Baláži, 48. D. Teraz, rozhodoval: Korista, 200 divákov