PŠC Pezinok - OTJ MORAVANY 1:0 (1:0)

8. 5. 2011
Moravany prehrali v Pezinku 1:0

V nesmierne dôležitom súboji pre obe mužstvá sa hral v úvodných minútach vyrovnaný zápas. Hostia sa snažili hrať útočne, avšak táto snaha skončila hneď v zárodku. Po štvrťhodine hry domáci prebrali taktovku zápasu a vypracovali si v prvom dejstve viacero šancí. Premeniť sa im podarila len jedna, keď v 21.minúte po priamom kope Včelku si výborne nabehol do šestnástky Živkovič, ktorý strelou pod brvno nedal hosťujúcemu gólmanovi šancu - 1:0. Dve minúty po zmene strán sa po kolmici zo stredu ihriska ocitol vo výbornej príležitosti Buchel, ktorému však jeho pokus zneškodnil brankár Haško. V 60.minúte to bol znova domáci útočník Buchel, ktorý takmer na vlas rovnakej situácii znova zaváhal. Gól si pýtala aj rýchla akcia Pezinčanov, keď v plnom behu nacentroval Gonos, no Saniho volej opäť vytesnil spoľahlivý Haško. Hosťujúci hráči sa počas celého zápasu nedostali do žiadnej vyloženej šance a jedinou strelou na bránu sa prezentoval dve minúty pred koncom Gábor, tá však mierila presne do náručia pezinského brankára. V "šesťbodovom" súboji si domáci najtesnejším výsledkom zabezpečili cenné tri body.  (Juraj Berzedi , Trnavské noviny)

OTJ Moravany n/V: Haško - Glos, Benko, Piovarči, Varga - Švestka, Puna, Horúcka, Gligič - Olej (57. Bakita), Gábor

Výsledky 25.kola:

FC ŠTK 1914 Šamorín - FKS Nemšová 0:2 (0:2)
Góly: 17. Schlesinger, 28. Peter Amrich, rozhodoval: Špaček, 300 divákov

PŠC Pezinok - OTJ Moravany nad Váhom 1:0 (1:0)
Gól: 21. Živkovič, rozhodoval: Mastiš, 300 divákov

FKM Nové Zámky - FC Nitra juniori 3:0 (2:0)
Góly: 11. Bukovič, 45. R. Fiala, 65. Zsák, rozhodoval: Pavlík, 185 divákov

AFC Nové Mesto nad Váhom - ŠK Bernolákovo 5:0 (3:0)
Góly: 26., 43. a 65. L. Šebek, 12. M. Rusnák, 50. Tuschel, rozhodoval: Marhefka, 150 divákov

FK Rača - TJ Spartak Myjava 0:5 (0:3)
Góly: 2. Sládek, 13. a 80. M.Dian, 18. Černáček, 59. Ulrich, ČK: 11. Dargaj (Rača) za faul vo vyloženej šanci, rozhodoval: Ježík, 200 divákov

Spartak Vráble - ŠK Blava Jaslovské Bohunice 3:2 (2:1)
Góly: 7. a 31. Garaj, 68. Charizopulos - 29. Chalány (z 11 m), 63. V. Šimo, rozhodoval: Knopp, 380 divákov

ŠK Slovan Bratislava juniori - MFK Vrbové 0:0
Rozhodoval: Debnár, 50 divákov

Spartak Trnava "B" - MFK Topvar Topoľčany 5:0 (2:0)
Góly: 5., 19. a 70. Ľ. Bernáth (všetky tri z 11 m), 65. a 81. Gogolák, rozhodovala: Chudá, 50 divákov