OTJ MORAVANY - FK Rača 2:2 (1:0)

30. 4. 2011
Moravany remizovali s Račou 2:2

Moravany n/V - Víťazstvo z Nového Mesta n/V chceli Moravanci potvrdiť plným bodovým ziskom v domácom zápase proti Rači. Tá však v posledných piatich zápasoch nenašla premožiteľa a ani v tom dnešnom nevyšla naprázdno. V prvom polčase sa ujali Moravany vedenia v 30.min po Švestkovom góle z priameho kopu. Domáci hrali s chuťou, vypracovali si aj ďalšie šance, ale skóre sa už do polčasu nezmenilo. V druhom dejstve mali domáci opäť možnosti na strelenie gólu, ale z toho sa tešili hostia, keď po úniku po ľavom krídle zúžitkoval spätnú prihrávku gólovou strelou Kalina a vyrovnal na 1:1. Moravanci naďalej pokračovali v útočnej hre a v 67.min ich poslal do vedenia Olej po Švestkovej prihrávke z pravej strany. V nervóznom závere sa v 80.min dostal k lopte hosťujúci Kalina, proti ktorému domáca obrana nevystúpila a ten strelou z 18m k pravej žrdi Haškovej brány vyrovnal. V nadstavenom čase prudko strieľal z diaľky Varga, brankárovi Rače lopta vypadla, no dobiehajúci Olej poslal loptu v tutovke len nad bránu hostí.

OTJ Moravany n/V: Haško - Bakita, Benko, Piovarči, Varga - Švestka, Filip (Kirka J.), Horúcka, Gligič - Olej, Gábor

Výsledky 24. kola:

MFK Topvar Topoľčany - FC ŠTK 1914 Šamorín 0:0
Rozhodoval: Gábor, 215 divákov

MFK Vrbové - Spartak Vráble 1:0 (0:0)
Gól: 45. Krajčovič, rozhodoval: Sedlár, 220 divákov

AFC Nové Mesto nad Váhom - TJ Spartak Myjava 3:0 (1:0)
Góly: 44. Marček (z pok. kopu), 52. Šupka, 59. M. Šebek, rozhodoval: Hajnala, 600 divákov

OTJ Moravany nad Váhom - FK Rača 2:2 (1:0)
Góly: 30. Ľ. Švestka, 67. Olej - 63. a 80. Kalina, rozhodoval: Debnár, 224 divákov

FKS Nemšová - PŠC Pezinok 3:0 (2:0)
Góly: 26. Trška, 40. M. Fabuš, 89. Peter Ďuriš, rozhodoval: Korista, 200 divákov

FC Nitra juniori - ŠK Blava Jaslovské Bohunice 3:1 (2:0)
Góly: 1. Boszorád, 26. Svitek, 76. Paukner - 51. Šimo, rozhodoval: Jurenka, 60 divákov

ŠK Bernolákovo - ŠK Slovan Bratislava juniori 1:3 (0:2)
Góly: 85. Bujdoš - 2. a 35. Peňaška, 75. Vajdík, rozhodoval: Knopp, 209 divákov

FKM Nové Zámky - FC Spartak Trnava "B" 0:3 (0:0)
Góly: 62. Kaprálik, 67. Gogolák, 90. Ľ. Bernáth, rozhodoval: Marhefka, 250 divákov