8. 9. 2009

6.kolo   6.9.09   "muži"

Obrázok

Komentár k zápasu z pohľadu hostí:

Druhý výpad hostí znamenal gól. Prízemnú strelu Tužinského vyrazil Haško len pred seba a  Detko dorazil do opustenej brány. Domáci v 8.min. pohrozili Bakitom. O tri minúty musel Haško čeliť strele Tužinského. Nasledovali domáce pokusy Chebeňa a Hambálka. Ked vystrelil z 30 m Glos, jeho strelu zrazil jeden z obrancov a Kotula z prvej vyrovnal - 1:1. V 40.min. zahrali hostia trestný kop zo šestnástky, ale Tužinský mieril nad. V druhom dejstve unikol po pravej strane Vido, ale Hambálek jeho center neusmernil hlavou do brány. V 59.min. Moravčík vysunul Kirku, ktorý prekonal bezmocného Straku. O päť minút mohol vyrovnať Hagara, ale minul pravú tyč.

Góly: 29. Kotula, 59. L.Kirka - 2. Detko. Rozhodcovia: Knopp ŽK: Moravčík, S.Otočka, L.Vido - Kupec, Hagara, 314 divákov

SPARTAK: Straka - Gonda, Tuťuris, Šándor, Husár, Orávik, Hagara, Kupec, Tužinský (82. Pačaj), Benca, Detko. Tréner D. Liba.

FK Spartak Vráble

FK SPARTAK VRÁBLE

Výsledky 6. kola:

Spartak Trnava "B" - FK Rača 3:2 (2:1)
Góly: 41., 45. a 90. Hlavatovič (tretí z pok. kopu) - 35. a 54. Michal Kozák, ČK: 89. Pentek (Rača) za hru rukou mimo pokutového územia, rozhodoval: Černek, 150 divákov

MFK Topvar Topoľčany - AFK Nové Mesto nad Váhom 3:1 (0:1)
Góly: 48. Ondrka, 82. Schwartz, 90. Balážik - 41. Lukáš Šebek, rozhodoval: Špaček, 426 divákov

TJ Spartak Myjava - ŠK SFM Senec 1:1 (1:0)
Góly: 44. T. Sloboda - 78. Polgár, ČK: 88. Karč (Senec), rozhodoval: Cifrík, 700 divákov

FKM Nové Zámky - DAC 1904 Dunajská Streda "B" 3:1 (2:0)
Góly: 19. Mlynár, 26. Baranyai, 89. Bábsky - 65. A. Lelkes, rozhodoval: A. Somoláni, 600 divákov

OTJ Moravany nad Váhom - Spartak Vráble 2:1 (1:1)
Góly: 19. P. Kotula, 59. L. Kirka - 2. Detko, rozhodoval: Knopp, 314 divákov

ŠK Bernolákovo - ŠK Blava Jaslovské Bohunice 1:1 (0:0)
Góly: 46. Cisár - 64. Maška, ČK: 24. M. Kirinovič (Jaslovské Bohunice), rozhodoval: Jaška, 247 divákov

FC Nitra "B" - MFK Vrbové 0:1 (0:0)
Gól: 90.+ Jozef Jelšic, rozhodoval: Sliš, 100 divákov

FK Slovan Nemšová - Slovan Bratislava juniori 1:0 (1:0)
Gól: 12. Schlesinger, rozhodoval: Matúš, 250 divákov