Dorast zdolal Partizánske 6:1

Moravany nad Váhom: V chladnom aprílovom počasí prívítali Moravanci na svojom ihrisku posledné Partizánske. Domáci sa ujali vedenia už v 6.min po Valachovom góle. V 14.min prestrelil zo siedmich metrov bránu hostí Miklovič. V úvodných dvadsiatich minútach boli Moravanci lepším mužstvom, no potom v priebehu siedmich minút zahodili dva pokutové kopy, čo hostí povzbudilo k lepšiemu výkonu. Tí sa potom častejšie dostávali pred bránu Moravian, ale v 37.min to bol domáci Miklovič, ktorý z priameho kopu strelou k žrdi zvýšil skóre na 2:0. V druhom dejstve najskôr v 55.min potiahol po ľavej strane loptu Husár, prihral cez šestnástku na opačnú stranu Galbičkovi, ktorý z prvej našiel dobre postaveného Valacha a Moravany viedli 3:0. V 59.min na opačnej strane zúžitkoval nádhernú prihrávku za obranu domácich rýchlonohý útočník hostí (č.3) a strelou z blízka prekonal domáceho brankára. V 62.min po faule na Galbičku strelil z priameho kopu pekný gól pod brvno Dzurilla. V 68.min zvýšil vedenie Moravian po Galbičkovej prihrávke Miklovič a v 71.min upravil skóre na konečných 6:1 pre Moravany po perfektnom Husárovom vysunutí Galbička.

Góly: Valach 2, Miklovič 2, Dzurilla, Galbička

OTJ Moravany n/V: Stredák - Kacovský, Bíro, Dzurilla, Madro - Moravčík, Valach, Průša, Husár - Miklovič, Galbička (Kováč, Vido, Šimunčík)