Choď na obsah Choď na menu

MFK Ilava - OTJ MORAVANY 5:1 (3:0)

31. 10. 2010
Dorast prehral v Ilave 5:1

Zápas sa hral na kvalitnom teréne za silného vetra. Moravancom prvý polčas nevyšiel podľa ich predstáv. Viazla im kombinácia, často strácali lopty pri rozohrávke, z čoho pramenil aj úvodný gól v ich sieti. Skóre sa menilo opäť v neprospech hostí po samostatnom úniku. Na 3:0 zvyšovala domáca Ilava po prudkom centri do pokutového územia. V úvode druhého polčasu odpískal rozhodca sporný pokutový kop, hosťujúci brankár Lazový si na loptu síce siahol, ale gólu nezabránil. Niekoľko minút nato skončila delovka domáceho hráča z 20m aj za podpory vetra v bráne hostí. Čestný úspech hostí zaznamenal v závere zápasu hlavou Miklovič.

OTJ Moravany n/V: Lazový - Komár, Bíro, Tanáč, Stredák - Moravčík, Miklovič, Valach, Vojtela - Galbička, Nitka

Góly : Miklovič - Galbavý, Sopko 2, Dian 2